Personeel

Sias Conradie

Skoolhoof

Stiaan Dippenaar

Adjunkhoof: Akademie

Nicolette Solomon

Adjunkhoof: Dissipline

Sias Conradie

Skoolhoof: Personeel / Akademie

Ferdi Booysen

Voorsitter, Blouspoor, Kultuur

Lubina du Buisson

Ondervoorsitter, Borge, Fondsinsameling, Alumni

Johan Breytenbach

IT & E-leer

Dirk Hagen

Leerder Verteenwoordiger

Hanlie Kruger

Sekretaresse

Francois Retief

Tesourier

Ilse van Dyk

Bemarking & Kommunikasie

Morné van Greuning

Fisiese Geriewe

Megan van Hulst

Personeel Verteenwoordiger

Celesté Wepener

Personeel Verteenwoordiger

Deon Willemse

Sport

Lyndon Brandt

Liza-Maré Coetzee

Bemarking

Adriani Engelbrecht

Gerhard Jordaan

Marius Mells

Magda Thiart

Millie van Eyssen

Celesté Wepener

Inskrywings

Liza-Maré Coetzee

Graad 8

Daniel De Beer

Graad 8

Jana de Villiers

Graad 8

Lyndon Brandt

Graad 9

Chantelle Ingpen

Graad 9

Adri Jurgens

Graad 10

Lourens Bergh

Graad 10

Marius Mells

Graad 11

Lianne Hugo

Graad 11

Gerhard Jordaan

Graad 12

Ansie Myburgh

Graad 12

Arinda Aggenbach

English FAL

Anda Avenant

Besigheidstudies, Ekonomie, Afrikaans

Mishelene Badenhorst

Besigheidstudies, LO

Carina Barratt

Wiskunde

Lourens Bergh

Lewenswetenskap, Natuurwetenskap

Helena Bester

Wiskunde

Janine Booysens

Dans

Lyndon Brandt

English Home Language

Marguerite Burger

Ontwerpkuns, Visuele Kuns

Emarié Buys

Afrikaans

Lydia Calitz

Rekeningkunde

Carin Carstens

English FAL

Lize-Mare Coetzee

Lewensoriëntering, Bemarking

Theresa Coetzee

English FAL

Nannette Conradie

Fisiese Wetenskappe

Sias Conradie

Natuurwetenskap

Daniel de Beer

Geografie

Jana de Villiers

Sportwetenskap, Lewenswetenskap, Natuurwetenskap

Maureen de Villiers

Natuurwetenskap, Wiskundige Geletterdheid

Michéle de Villiers

Musiek

Keane Desfountain

Wiskunde, Rekenaartik

Stiaan Dippenaar

Fisiese Wetenskap, Wiskunde

Aletta Dorfling

Kuns, Visuele Kuns

Leanda du Bruyn

Tegnologie

Anneke du Plessis

Verbruikerstudies

Zandra Duvenhage

Afrikaans

Adriani Engelbrecht

Toerisme, Wiskundige Geletterdheid

Dané Esbach

Wiskunde

Lurina Etsebeth

Drama

Lehandi Eygelaar

Drama, Afrikaans

Alicia Filmalter

Lewensoriëntering

Elsa Fourie

Leesprogrambestuurder

Aléta Fuchs

Afrikaans

Juanita Gerstner

Lewensoriëntering, Tegnologie, Astrobestuurder, Datakoördineerder

Nadja Goosen

Afrikaans, Geskiedenis

Lianne Hugo

English FAL

Chantelle Ingpen

English Home Language

Sabine Jahnke

Duits

Tiffany Jamneck

Wiskunde

Tinsie Janse Van Rensburg

Fisiese Wetenskap, Natuurwetenskap

Gerhard Jordaan

IGO

Adri Jurgens

Afrikaans

Karen Kotzé

Natuurwetenskap, Wiskundige Geletterdheid

Marius Mells

Ekonomie, Rekeningkunde

Sanet Meyer

Geskiedenis

Elmari Minnie

Verbruikerstudies, Toerisme

Ansie Myburgh

Lewenswetenskap

Jo-Mi Müller Badenhorst

Wiskunde

Maré Nel

Musiek en Skeppende Kunste

Marlien Nel Muller

Wiskunde

Jade Paige

Musiek, Koor, Drumline

Linda Pauw

Xhosa, Lewensoriëntering

Johan Pepler

Afrikaans

Marinda Prinsloo

Wiskunde, Wiskundige Geletterdheid

Adriaan Rossouw

Rekenaartoepassingstegnologie

Mian Rossouw

Geografie, Tegnologie

Liesl Sims

Informasiebestuurder, Rekenaargeletterdheid

Rihanna Steenkamp

MSW

Wouter Theron

Inligtingstegnologie

Magda Thiart

Afrikaans

Karin Tomlinson

Afrikaans

Marisa van der Merwe

English FAL

Magdel van der Schyff

English FAL and Home Language

Millie van Eyssen

Rekeningkunde, Besigheidstudies

Megan van Hulst

Rekenaartoepassingstegnologie

Cari Smit

Tegnologie, IGO, Robotika

Jana van Reenen

Wiskunde

Driaan van Wyk

Besigheidstudies, Wiskundige Geletterdheid

Erin Vercellotti

Engels, LO

Gert Visser

Afrikaans

Elana Weisse

English Home Language

Celeste Wepener

Rekeningkunde

Esteé Wiese

English FAL

Lou Gilpin

Administratief

Maximillian Keresztesi

IT-bestuurder

Hanlie Kruger

Finansies

René Marais

Finansies

Renette Miller

Administratief

Corinne Muller

Administratief

Anita Naudé

Finansies

Patty Petersen

Administratief

Ronel van den Berg

Administratief

Besoek gerus ons Eduhelp-bladsy vir meer inligting.

Nina Barnard

Sielkundige Ondersteuning

Michelle Hoffman

Sielkundige Ondersteuning

Besoek gerus ons Sport-bladsy vir meer inligting oor die onderskeie sporte se afrigters.

Conrad Schultz

Sporthoof

Leanda du Bruyn

Atletiek, Landloop

Louis Lamprecht

Rugby

Craig Lötter

Hokkie

Rona Roelofse

Hokkie

Rihanna Steenkamp

Netbal

Helgard Müller

Terreinbestuurder

Sithembele Makhendlana

Voorman/Junior Terreinbestuurder

Billy Domingo

Dawson Gamba

Fabian George

Simon Hilita

Xolile (Floyd) Lolwana

Marius September